Eriotstarbelised ja ergonoomilised matid.

Tootmisettevõtetele, asutustele, toidutootjatele või sinna kuhu vajadus tekib.

MOODULMATID SISSEKÄIKUDESSE

Selle kategooria vaibad ja matid, mida nimetatakse ka seinast-seina mattideks või projektmattideks, on mõeldud spetsiaalselt suurtele kaubanduslikele sissepääsudele, näiteks avalike hoonete või muude suurte äripindade sissepääsuks, mis taluvad palju jalgsiliiklust. Tänu kohandamisvõimalustele alates laiustest 200cm ja täisrullidest kuni 20-meetrini muudab suurte alade katmine Notrax® kaubamärgiga sissepääsupõrandamattide abil lihtsaks.

ANTISTAATILISED ESD MATID

Elektroonikaseadmed on muutunud väiksemaks ja kiiremaks, on riistvara vastuvõtlikum ka staatilistele elektrilöökidele. Elektrostaatiline tühjenemine – ESD matid on kaitsvad turvamatid, mis on spetsiaalselt loodud töötajatele koguneva staatilise elektri ärajuhtimiseks, mis kaitsevad neid ebameeldivate staatiliste elektrilöökide eest, kuid kaitsevad ka tundlikke elektroonikaseadmeid.

  • Antistaatiline hajutav matt vähendab väsimust ja staatilise elektri kogunemist
  • Staatilise elektrilahenduse (ESD) kaitsematt on loodud staatilise elektri eemaldamiseks, vältides sellega ebameeldivat staatilist elektrišokki
  • Valikuline 10mm emane pistikupesa, mis on kinnitatud mati ühendamiseks

HÜGIEENIRUUMIDE MATID

Salinasel on suur valik basseini- ja riietusruumide matte. Need libisemisvastased matid sobivad ideaalselt basseinidesse, spaadesse, saunadesse, jõusaalidesse, riietusruumidesse ja riietusruumide ümbrusesse. Libisemisvastane matt on spetsiaalselt loodud takistama mikroobsete bakterite kasvu ja on katsudes pehme, seega sobib ideaalselt paljaste jalgade jaoks. Vähendage libisemis- ja kukkumisohtu libeda märja põranda tõttu.

MATID TOIDUAINETE TOOTJATELE

Hügieenimatid on spetsiaalselt loodud toiduainetööstusele, et tagada sanitaarnõuetele vastavad tingimused, vähendades samal ajal libisemist, kukkumist ja väsimust, mis on toidu käitlemisel ja valmistamisel hädavajalikud. Hügieeniliste köögimattide valik on spetsiaalselt välja töötatud MicroStop™-iga, mis on antimikroobne aine, mis pärsib bakterite ja seente kasvu, et tagada puhtam ja tervislikum töökeskkond. Köögimattidel on ka suured äravooluavad ja tõstetud naastud, et tagada õhutus, võimaldades samal ajal vedelikel ja prahil läbi kukkuda. Hügieenilised sissepääsumatid võib asetada ka toidualade sissepääsu juurde, et jalatsid enne sisenemist puhastuslahusega desinfitseerida.

MOODULMATID

Töökeskkonnad ja -tingimused on erinevates ettevõtetes ja tööstusharudes erinevad. Tõhusa tehase paigutuse kavandamine võib suurendada tõhusust ja vähendada kulusid. Oleme loonud mitu modulaarset, lineaarset ja eraldiseisvat väsimusvastast mattide seeriat, mis on täielikult kohandatavad ja mida saab kohandada mis tahes tehase paigutusega. Vähendades seeläbi ka väsimust, suurendades tootlikkust ja vähendades luu- ja lihaskonna vaevuste riski, mis põhjustavad pikaajalist eemalolekut.

VÄSIMUSVASTASED MATID

Meil on suur valik tööstuslikke väsimusevastaseid matte ja turvamatte, mis on spetsiaalselt loodud töötajatele, kes seisavad rohkem kui 4 tundi päevas. Väsimusvastastesse mattidesse tehtud investeeringud tasutakse sageli rahaliselt mitmekordselt tagasi, suurendades tootlikkust, vähendades töölt puudumisi ja vähem kroonilist valu. Alates vastupidavatest väsimusvastastest tööstusmattidest, mis taluvad tugevat kasutamist ning tööstuslikke vedelikke ja kemikaale, kuni kergemate versioonideni kommertskasutuseks mõeldud väsimusvastaste mugavusmattideni.