Dekoratiivkiled.

Valik dekoratiivkilesid on väga mitmekesine. Saadaval on erinevaid dekoratiivkilesid, mis hõlmavad erinevaid mustrite ja värvide variatsioone, samuti nii läbipaistvaid kui ka läbipaistmatuid variante. Kui sobivaid valikuid olemasolevate hulgast ei leita, võib erilahendusena valmistada just vajalikku dekoratiivkilet. Dekoratiivkiled leiavad kasutust mitmesugustel eesmärkidel. Nende abil on võimalik muuta klaasi värvi, lisada klaasidele erinevaid kujundeid ja integreerida infograafikat. Kontorikeskkonnas saab kiledega luua korporatiivse brändingu kajastust, tuua esile ettevõtte olulisi saavutusi ning eesmärke.

Mattkilet leidub sageli klaasvaheseinte puhul, kus kliendi määratud mustrid on kilest välja lõigatud. Mattkile paigaldatakse samuti privaatsuse huvides, kui on soov kaitsta end liigse uudishimu eest. Mattkile piirab vaadet, kuid võimaldab siiski valguse läbipääsu ruumi.

Värvilised kiled on eelkõige ruumi kujunduselementideks, mis lisavad sisekujunduslikku väärtust. Saadaval on erinevaid värvilisi kilesid, mis hõlmavad läbipaistvaid, läbipaistmatuid, vitraažiefektiga, täiesti selgeid ning valguse läbilaskvaid variante. Kuna erinevatel värvitoonidel on erinev emotsionaalne mõju, võimaldavad värvilised kiled hoone atmosfääri edukalt kohandada.